wtorek, 8 czerwca 2010

Rodzaje iso

wdrażanie ISO
Rodzaje iso to bardzo obszerny temat. Numeracje wszystkich tych standardów jest niezliczona. Wystarczy że wpiszemy w wyszukiwarkę "wdrażanie ISO" i już mamy przed oczami całą masę wyników i numeracji poszczególnych iso. I w taki sposób pisząc iso 9000 pewnie trafiłem na jakiś typ systemy jakości o którym nie mam pojęcia.

Wdrażanie iso jest procesem złożonym i pomagającym odnieść sukces w biznesie. Mnóstwo produktów na swoich opakowaniach ma tekst w którym możemy znaleźć słowo "iso". Norma iso pojawia się w różnych dziedzinach gospodarki. Trudno jest mówić na ten temat tak ogólnie. Trzeba byłoby zaczepić się jakiejś konkretnej dziedziny i opisać kilka produktów. Na dzień dzisiejszy nie mam czasu zająć się tym na poważnie dlatego też odkładam to na później. Muszę się poskarżyć że w pracy od kilku tygodni jest tyle zajęć że trudno znaleźć chwilę wytchnienia.

No cóż, nikt nie mówił że praca będzie lekka i przyjemna. Trzeba się trochę narobić aby były efekty pracy. Muszę kończyć ale obiecuję że będę częściej tu zaglądał:)